KANADA’DA EĞİTİM

+1 514.939.4455
*
*
*
*
Country
Politic


Kanada’da eğitim mi görmek istiyorsunuz? LaSalle College, Montreal ve Vancouver’deki kampüsleriyle size uluslararası geçerliliği olan kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor.

LaSalle College’in fırsatlarını keşfedin;
  • Sürekli yenilenen eğitim metodları
  • Uygulamalı eğitimler
  • Geniş olanaklar ve son teknoloji ekipmanlar
  • Sektöründe deneyimli ve öğretmeye hevesli öğretmenler
  • Yabancı öğrenciler için destek servisi
  • İdari ve bürokratik prosedürlerde destek

Kanada’daki kampüslerimiz Montreal ve Vancouver şehirlerinde bulunmakta olup, bu kampüslerimiz  aynı zamanda bünyesindeki  12 ülke ve 22 yüksek öğretim okuluyla öğrencilerine yatay geçiş imkanı ve eşsiz fırsatlar sunan LCI Eğitim ağına da bağlı bulunmaktadır.

MONTREAL
AKDEMİK PROGRAMLAR

LaSalle College size İngilizce ve Fransızca dilinde 60’ın üstünde program seçeneği sunuyor;

MONTREAL’IN MERKEZİNDE !
SADECE OKULA
AİT BİR KAMPÜS

LaSalle College Montreal şehrin en işlek caddelerinden biri olan ve kolay ulaşımı sayesinde  bir çok restoran  ve  iş merkezine ev sahipliği yapan St.Catherina Caddesi’nde yer almaktadır.

MONTREAL,
ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİN
BİRİNCİ TERCİHİ

İki dilin aynı anda konuşulduğu şehir Montreal, ekonomik bir kalkınma yaşıyor. Bu çok kültürlü muhteşem şehir, eşsiz bir eğitim ve kültürel deneyim arayan uluslararası öğrenciler için mükemmel bir tercih. Gelin siz de bu muhteşem şehrin keyfini yaşayın!

Vancouver
AKADEMİK PROGRAMLAR

LaSalle College Vancouver’da İngilizce olarak  yedi farklı dizayn programında eğitim görebilirsiniz.

ÜNLÜ YALETOWN’A
KOMŞU YENİ
BİR KAMPÜS

LaSalle College Vancouver yeni kampüsüyle ünlü Yaletown’a komşu oldu. Öğrenciler bu yeni yerle beraber şehir merkezinde yaşama şansı bulabilecek ve toplu taşıma ile okula kolay ulaşım imkanına sahip olacaklar. Okulun 1900’lü yılların başını yansıtan tarihi binası ise restore edilerek öğrencilerin yaratacılığını teşvik edicek şekilde yeniden tasarlandı.

VANCOUVER,
KOZMOPOLİT VE GÜVENLİ
BİR ŞEHİR
Vancouver modern ve sofistike mimarisiyle güvenli ve kozmopolit bir şehir olarak öne çıkmaktadır. Ekonomi ve İşbirliği Örgütü (OECD) 2011 yılında Vancouver’i Dünya’nın en iyi eğitim sistemi ve yaşam kalitesine sahip şehirlerden biri olarak göstermiştir.
HEMEN YERİNİ AYIRT!
İŞLEMLER SIRASINDA DESTEK
Belirli şartlarda  çalışma izni de sağlayan öğrenci vizesi için size yol gösterebilir,  Kanada’daki yaşamınıza uyum sağlamanız için ihtiyaç duyabileceğiniz  dil eğitimi, konaklama ve bunun gibi diğer sosyal olanaklar konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.
BİR İLHAM KAYNAĞI, LASALLE COLLEGE

« LaSalle College’de geçirdiğim zaman harikaydı ve unutulmazdı. Eğitim programı boyunca  moda sektöründeki uzmanların ve girişimcilerin verdikleri konferanslar ise öğrencilere büyük bir ilham kaynağı oluşturuyor..” ». Marisella Goyo (Venezuella), Moda Pazarlama Diploma Programı öğrencisi